Sony Xperia Z1 ile “Test Sürüşleri” başlıyor – SPAKSU™ Blog [fdx-switch-link]

Sony Xperia Z1 ile “Test Sürüşleri” başlıyor

Türkiye’de bir ilke imza atan Sony Mobile, “test sürüşü” kavramını XperiaTM Z1 ile akıllı telefon dünyasına kazandırıyor.  Aralık ayı boyunca İstanbul’daki belirli Turkcell ve Vodafone mağazalarına gelen tüketiciler XperiaTM Z1’i 7 gün ücretsiz deneme imkanı yakalıyor.

Tüketicilerin hayatlarında geniş yer kaplayan akıllı telefonlarını, satın alma kararı vermeden önce deneme şansı vermek isteyen Sony Mobile, geliştirdiği “test sürüşü” hizmeti ile akıllı telefon dünyasında bir ilke imza atıyor.

Tüketicilere satın almadan önce XperiaTM Z1’i 7 gün boyunca ücretsiz deneme imkânı sağlayan Xperia “test sürüşü”, 31 Aralık 2013 tarihine kadar belirli Vodafone ve Turkcell mağazalarında ziyaretçilerini bekliyor.

Efsane fotoğraflar yakalayıp, Social Live, Info eye, AR Effects ve Timeshift gibi akıllı sosyal kamera uygulamalarının keyfini çıkarırken, aynı anda Xperia Z1’i deneyimleme şansını sunan proje ile tüketicilere en doğru satın alma kararı verebilmeleri için fırsat sunuluyor.

Kampanyanın geçerli olduğu mağazaların adres ve irtibat bilgilerine Sony Mobile resmi Facebook sayfası Facebook.com/sonymobiletr’den ulaşılabiliyor.

İstanbul’da kapsamında gerçekleştirilen “Test Sürüşü” hizmeti aşağıda listelenen mağazalardan alınabilir.

Operatör Bayi ismi – Adres bilgileri
Vodafone Emre Bilgisayar – İstinye Park AVM”
Vodafone Emre Bilgisayar – Bağdat Caddesi, Kunt Apt. No: 395, Suadiye
Vodafone Ersa İletişim – Sinan Paşa Mah. Şehit Asım Cad. No:19 Beşiktaş
Vodafone Özatalar İletişim – Rıhtım Caddesi, Gezici İş Merkezi, No: 8/1 Kadıköy
Turkcell Kanyon AVM
Turkcell Capitol AVM
Turkcell Bağdat Caddesi – Bağdat Caddesi, Mehmet Dural Apt. No:404, Suadiye
Turkcell İstiklal Caddesi – İstiklal Caddesi, No:150, Beyoğlu

 [alert style=”grey”]Spaksu Blog “Bülten” Kategorisi hakkında; Bu kategoride yayınlanan tüm yayınlar Basın bülteni niteliğinde tarafımıza ulaştırılan yazılardır. Spaksu Blog bu yazıları hiç bir değişiklik yapmadan yayınlamaktadır. Okurlarımızın bilgisine arz edilir.[/alert]

1 yorumlar On Sony Xperia Z1 ile “Test Sürüşleri” başlıyor

Bi Yanıt Bırak:

E-posta hesabınız yayınlanmayacak.

© 2006-2023 Tüm hakları Spaksu Markasına aittir.
Bu site ve içeriği, Kullanım Kuralları kapsamında belirtilen koşullar çerçevesinde kullanılmalıdır. Hiçbir şekilde site ve içeriğinin tamamı veya bir bölümü, Kullanım Şartları yerine getirilmeden özel izin alınmadan kopyalanamaz, dağıtılamaz, yeniden yayınlanamaz, çoğaltılamaz veya başka bir ortamda kullanılamaz