Skyfire – Yeni mobil browserdan sessiz çıkış – SPAKSU™ Blog [fdx-switch-link]

Skyfire – Yeni mobil browserdan sessiz çıkış

Düzenli olarak takip ettiğim Webrazzi’de gördüğüm bir haberi paylaşmak istedim. Cep telefonları ile internete girmek günümüzde yaygınlaşıyor. Şahsen Nokia E51 telefonum ile wireless bağlantısı ile arada sırada internette geziniyorum. Telefonumda kendine özel fazla özellik desteklemeyen bir browser mevcuttu bu nedenle yeni browser aramalarım sürüyordu. Webrazzide Skyfire isimli bir mobil tarayıcının tanıtıldığını gördüm ve denedim. Fazlasıyla başarılı bulduğumu söylemek istiyorum. Youtube’daki videoları normal bilgisayarda izler gibi izledim , Sitemde bulunan Last.fm flash radyosunu dinledim , Anlatmak istediğim nokta herşeyi desteklediği. Yazının devamında hangi telefonlarda kullanabileceğiniz ve indirme hakkında bilgi vereceğim.

Güncelleme : E51 Telefon ile Skyfirede spaksu.com site görüntüsü eklendi.

Desteklediği telefon modelleri ;

Windows mobile ve Windows mobile Touchscreen işletim sistemi kullanan tüm telefonlar,
3.Nesil Symbian işletim sistemi kullanan cep telefonları. (Örn. Nokia E Serisi ve N Serisi)

Kayıt ve İndirme işlemi ;

  • http://www.skyfire.com/ adresine girdikten sonra Get it Now! butonuna basın.
  • Tüm alanları doldurun. Burada sizden amerika telefon numarası isteyebilir onu kafanıza göre bir numara girebilirsiniz. Bizim için Önemli olan e-posta adresidir.
  • İşletim sisteminizide seçtikten sonra Submit butonuna basıyoruz. Ve size bir aktivasyon maili geliyor. Maili aktif ettikten sonra sizden şifrenizi tanımlamanız isteniyor ve hangi işletim sistemine ait kurulum dosyasını indireceğiniz soruluyor ve indiriyorsunuz.
  • Bunu telefona ben Nokia PC Suite yardımı ile usbden yükledim.
  • Telefona yükledikten sonra bir kez sizden e-posta adresiniz ve şifre soruluyor. Ve program çalışıyor.

Elimde sadece Nokia E51 olduğu için telefona yükleme kısmını es geçmek zorunda kaldım. Kolay gelsin.

7 yorumlar On Skyfire – Yeni mobil browserdan sessiz çıkış

Bi Yanıt Bırak:

E-posta hesabınız yayınlanmayacak.

© 2006-2023 Tüm hakları Spaksu Markasına aittir.
Bu site ve içeriği, Kullanım Kuralları kapsamında belirtilen koşullar çerçevesinde kullanılmalıdır. Hiçbir şekilde site ve içeriğinin tamamı veya bir bölümü, Kullanım Şartları yerine getirilmeden özel izin alınmadan kopyalanamaz, dağıtılamaz, yeniden yayınlanamaz, çoğaltılamaz veya başka bir ortamda kullanılamaz