Ovi (nokia) Maps artık tamamen ücretsiz – SPAKSU™ Blog [fdx-switch-link]

Ovi (nokia) Maps artık tamamen ücretsiz

Cep telefonu üreticisi Nokia Gps naviyasyon sistemi Nokia Maps’in geliştirilen son sürümü olan Ovi Maps’i tamamen ücretsiz olarak sundu. Yazılım zaten ücretsizdi ancak programda navigasyon sistemlerinin bazıları için lisans gerekiyordu. Bu sayede listelenen 70 ülkede ücretsiz şekilde navigasyon hizmetini Ovi Maps aracılığı ile kullanabileceksiniz. Yazının devamında detaylı bilgilendirme bulabilirsiniz.

Nokia Maps navigasyon yazılımının geliştirilen son sürümü olan Ovi Maps 3.03(246) sürümü şuan için Nokia 5230, 5800 Navigation, 5800 Xpressmusic, 6710 Navigator, 6730 Classic, E52, E55, E72, N97mini ve Nokia X6 telefonları için tamamiyle ücretsiz hale gelmiştir.

Güncelleme: Nokia maps’ı indirmek için lütfen buradaki bağlantıda bulunan adımları takip edin.

Yükleme işlemleri konusununda buradan bir bilgilendirme yapamayacağım. Ancak kendi telefonum Nokia 5800 Xpressmusic olduğu için bir ipucu vermek istiyorum. Telefonunuzun yazılım sürümü 31.0.0.8 ve üstü olması gerekiyor aksi taktirde  yükleme sırasında hata ile karşılaşabilirsiniz. Yazılım güncellemesi için telefonu aldığınız yere başvurun yada bir Nokia satış merkezine gidin.

Ovi Maps’da neler bulunuyor;

  • Ücretsiz araba navigasyon sistemi,
  • Ücretsiz yaya navigasyon sistemi,
  • Ücretsiz harita ve harita güncellemeleri,
  • Etkinlik kılavuzları,
  • Ücretsiz Lonely Planet rehberleri,
  • Ücretsiz Michelin kılavuzları bulunmaktadır.

Ayrıntılı bilgilendirme için; http://www.nokia.com.tr/destek-ve-yazilim

http://maps.nokia.com/explore-services/ovi-maps

47 yorumlar On Ovi (nokia) Maps artık tamamen ücretsiz

Bi Yanıt Bırak:

E-posta hesabınız yayınlanmayacak.

© 2006-2023 Tüm hakları Spaksu Markasına aittir.
Bu site ve içeriği, Kullanım Kuralları kapsamında belirtilen koşullar çerçevesinde kullanılmalıdır. Hiçbir şekilde site ve içeriğinin tamamı veya bir bölümü, Kullanım Şartları yerine getirilmeden özel izin alınmadan kopyalanamaz, dağıtılamaz, yeniden yayınlanamaz, çoğaltılamaz veya başka bir ortamda kullanılamaz