Nereden Aldın? – Alışveriş sitelerini puanlayın – SPAKSU™ Blog [fdx-switch-link]

Nereden Aldın? – Alışveriş sitelerini puanlayın

Ülkemizde internet üzerinden alışveriş yapmak gitgide artmaktadır. Buna oranla da e-ticaret siteleride aynı seviyede artmaktadır. Peki hangi e-ticaret sitesinin nasıl ve ne düzeyde hizmet uyguladığını kullanıcı nereden bilecek? İşte burada henüz beta olan servisimiz NeredenAldin.com devreye giriyor. Sitenin webrazzi tanıtımında “alışveriş sitelerinin karnesi” olarak tanıtılması bence çok yerinde bir tanımlama olmuş. Yazının devamında sistemi nasıl ve ne amaçla kullanabileceğiniz hakkında bilgilendirme mevcuttur.

Şık görünümlü güzel bir tasarım,

Eski tasarımı gördüğüm için, yeni tasarım ve sayfaların yapısı oldukça profesyonel bir şekilde hazırlandığı ve sistemin ciddiye alındığının bir göstergesi. Hazırlanan logo da gayet başarılı ve sitenin amacını yansıtan bir logo olmuş.

Nereden aldın?

E-Ticaret sitelerinden alışveriş yapan insanların yorumlarına önem veren ve kullanıcıların e-ticaret sitelerini iyi veya kötü değil de, tavsiye edilen veya edilmeyen olarak ayırması da bence kayda değer  ince bir ayrıntı. Aynı zamanda sistemin kendi algoritması sayesinde yapılan yorumlara ve puanlamalara göre e-ticaret sitesilerini hizmet kalitesine göre sıralamaktadır. Bu sayede o siteden alışveriş yapmaya niyetli olan insanlar gelip o e-ticaret sitesinin hizmet kalitesi hakkında bilgi edinebilecek ve buna göre alışverişini tamamlayabilecektir.

Peki yapılan yorumlar yerine ulaşıyormu? Evet sitenin aynı zamanda bir firma üyelik sistemide bulunuyor. Bu sayede ortada bir yanlış anlaşılma yada çözümlenmeyen bir sorun varsa bu sistem aynı zamanda kullanıcı ve firma arasında bir bağ oluşturarak firmanın kullanıcının sorunu çözmesini ve cevap vermesinide sağlıyor.

Başarılı bir çalışma!

Setrow – Email marketting tarafından geliştirilen, henüz beta olan NeredenAldin.com ekibini böyle bir sistem hazırladığı için teşekkür ediyorum ve başarılar diliyorum

13 yorumlar On Nereden Aldın? – Alışveriş sitelerini puanlayın

Bi Yanıt Bırak:

E-posta hesabınız yayınlanmayacak.

© 2006-2023 Tüm hakları Spaksu Markasına aittir.
Bu site ve içeriği, Kullanım Kuralları kapsamında belirtilen koşullar çerçevesinde kullanılmalıdır. Hiçbir şekilde site ve içeriğinin tamamı veya bir bölümü, Kullanım Şartları yerine getirilmeden özel izin alınmadan kopyalanamaz, dağıtılamaz, yeniden yayınlanamaz, çoğaltılamaz veya başka bir ortamda kullanılamaz