LG Optimus GT540 Blogger yarışması ile ilgili bilgilendirme – SPAKSU™ Blog [fdx-switch-link]

LG Optimus GT540 Blogger yarışması ile ilgili bilgilendirme

Birden bire bazı blogların neden bu LG Optimus GT540 telefonu ile ilgili bilgi ve deneyimlerini paylaşmaya başladığı konusunda bir bilgilendirme yapmak istedim. Bundan sonraki 20 gün içinde yazacağım yazıları neden yazdığım konusunda sizin kafanızda bir soru işareti bırakmak istemem. Bir önceki yazımda bir yarışmadan bahsettim. Yarışmayı düzenleyen firmamız LG, Bu gün piyasada yerini alan Optimus GT540 telefonu ile ilgili blog yazarları arasında bir yarışma düzenliyor.

Yarışmamızın amacı bu telefon ile ilgili bu 20 blog yazarı deneyimlerini paylaşacak ve en iyi paylaşımı yapan ilk üç blog yazarı bu telefonu kapacak. 29 Temmuz’da düzenlenecek ödül töreni ile bu ilk 3 blog yazarı ödüllerine kavuşacaklar. Gel gelelim benim planıma, Kategori olarak LG Optimus kategorisinde günlük olarak bugün den itibaren bu telefon ile ilgili deneyimlerimi sizinle paylaşacağım. Her gün farklı noktalarını beraber inceleyeceğiz. Bu konu altında istediğiniz soruları bana sorarak bu telefon hakkında bilmediğimiz butün sırlarını birlikte açığa çıkartmayı planlıyorum. Umarım sizin sorularınız yada sizin bilgilerinizin sayesinde bu telefonu birlikte tanıyacağız. Şimdilik bu kadar diyor ve diğer 19 blog yazarı arkadaşıma başarılar diliyorum.

Kolay gelsin..

7 yorumlar On LG Optimus GT540 Blogger yarışması ile ilgili bilgilendirme

  • Umarım kazanırsın telefonu :)

  • Teşekkürler İbrahim umarım kazanırım ama zor gibi duruyor.

  • peki ödül ne? telefon mu? size inceleme için bu telefonları verdilerse ve 3 kişi kazanacaksa kalan 17 telefonu geri mi alacaklar? peki LG bu kutusu açılmış ve 20 gün kullanılmış telefonları ne yapacak? : )

  • @Doğancan evet ilk üçe bu telefonu verecekler. Aynı soruyu bizde etkinliğe katılmadan önce birbirimize soruyorduk ve onlarada sorduk.

    Şöyle düşün sana bu telefonu hediye ettiler ve senden bu telefonu incelemeni istediler peki senden iyi bir inceleme alabilirlermi? şahsen alamazlar. çünkü ortada bir rekabet olmaz. yani evet telefonları geri alacaklar ama telefonu beğenen bir grubun içinde isen en iyi incelemeyi yazarsın ve telefonu kazanırsın.

  • 9 temmuz da yarışma da olduğunu yazmışsın ve 30 haziran da bitecek demişsin yarışma seneye mi bitecek ? :)))

  • Olur böyle hatalar. Düzenleme yapıldı :) Teşekkürler

Bi Yanıt Bırak:

E-posta hesabınız yayınlanmayacak.

© 2006-2023 Tüm hakları Spaksu Markasına aittir.
Bu site ve içeriği, Kullanım Kuralları kapsamında belirtilen koşullar çerçevesinde kullanılmalıdır. Hiçbir şekilde site ve içeriğinin tamamı veya bir bölümü, Kullanım Şartları yerine getirilmeden özel izin alınmadan kopyalanamaz, dağıtılamaz, yeniden yayınlanamaz, çoğaltılamaz veya başka bir ortamda kullanılamaz