Havalimanı Oto Kiralama – Vivi – SPAKSU™ Blog [fdx-switch-link]

Havalimanı Oto Kiralama – Vivi

Araba herkesin ihtiyacı bu bir gerçek, özellikle yaz aylarında Türkiye’ye gelen turist ve gurbetçiler araç kiralama sektörünü en çok kullananlar. Yaz aylarında havalimanlarında neredeyse araç kalmamakta, olan araçlar ise yüksek fiyattan kiralanmaktadır. Erken rezervasyon imkanları ile www.vivi.com.tr ‘den şimdi 1 dakikada araç kiralayabilirsin.

Bu havalimanlarının başında; İstanbul Atatürk Havalimanı, Sabiha Gökçen Havalimanı, İzmir Adnan menderes ve Antalya Havalimanı gelmektedir.

İstanbul, İzmir ve Antalya çok yoğun;

İzmir Adnan Menderes havalimanı araç kiralama firmaları sezonda en çok yoğun olan havalimanlarından. Hem yurt içi hem yurt dışı uçuşları tek bir alanda toplandığı için rent a car firmalarının bulunduğu bölgede 15’e yakın araç kiralama şirketi bulunmaktadır.

İstanbul Atatürk havalimanı rent a car hem iç hatlar, hem dış hatlar olarak Türkiye’nin en yoğun havalimanı. Yaz kış farketmez, sezon da ayda 2milyonun üzerinde yolcu indiği biliniyor.

Rus, Almanlar ve gurbetçilerin en çok yoğun olduğu il ise istisnasız Antalya. Antalya havalimanı oto kiralama hizmetleri en çok yabancı turistlere çalışıyor. Rusların vazgeçilmez bölgesi Antalya.

Kısacası yaz aylarında araç kiralama sektörü patlama yapıyor diyebiliriz. Yaz aylarında araçsız kalmamak için erken rezervasyon yapmak gerekiyor. Yurt dışında yaşayan gurbetçilerin ve turistlerin izin günleri 1 sene öncesinden belli olduğu için, en az 6 ay öncesinden araçlarını ayırtıp rezervasyon yapıyorlar. Ekonomik fiyatlar, uygun araçlar tükenmeden rezervasyon yapın.

Fiyatları kıyaslayın;

  • Ekonomik sınıf bir aracın kış aylarında günlük kira bedeli 60-70TL bandında değişirken, yaz aylarında 80-100TL bandında değişmektedir.
  • Özellikle station-wagon araçlar ve minivan araçlar %100 bir artış göstermektedir. Kış aylarında araçlara talep olmaz iken 70TL’ye zor verilen araçlar, yaz aylarında 150-160TL’ye kiralanmaktadır.
  • Minibüsler ise altından daha değerli, 150TL’den kış aylarında verilen minivan araçlar, yaz aylarında 400TL hatta 500TL bandına cıkmaktadır.
  • Bayramlarda dizel araç bulmak neredeyse imkansız, en hızlı tükenen kiralık arabalar dizel araçlardır.

Vivi ile tüm fiyatları takip edebilir, aracınızı ayırtabilirsiniz. Kaliteli ve güvenilir rent a car firmalarının bir arada olduğu online oto kiralama platformu. Rent a car kaskolu araçlar, düşük kilometreli araçlar, bakımlı araçlar. Araçları, fiyatları ve kiralama şartlarını karşılaştırın. Şimdi aracı kiralayacağınız yeri ve tarihi seçin, karşınıza çıkan müsait ve güncel araçlar arasından karşılaştırmanızı yapın. 1 dakika’da araç kiralamak vivi ile çok kolay. Havalimanı araç kiralama imkanını en iyi fiyat garantisi ile sunan site : vivi.com.tr

3 yorumlar On Havalimanı Oto Kiralama – Vivi

  • Antalya’da kışın araba çok, yazın araba yok. Ekonomik tüm araçlar tükeniyor bu ruslar yüzünden. Bence buna rent a car firmaların bir önlem alması gerekiyor. Ne oteller de yer var, ne de müsait kiralık araba.
    Saygılar

  • haftasonu araç yok hafta içi rent a car ların önü araç dolu

    • Sizde kampanya yapın o zaman bizde kazıklanmaktan bıktık. Hafta içi alalım hafta sonuna kadar kullanalım arabayı ama 3 gün bedava verin. Hem sizin arabanız yatmaz hem de biz arabasız kalmayız. 3 gün araba kiralıyorum hafta sonu 250 TL para mı dayanıyor. Yakıtı zaten ayrı dert, hele ki benzinli kiraladıysak evin önünde yatsın araba daha iyi. Gezmek için değmez bu paralar, boşa para

Bi Yanıt Bırak:

E-posta hesabınız yayınlanmayacak.

© 2006-2023 Tüm hakları Spaksu Markasına aittir.
Bu site ve içeriği, Kullanım Kuralları kapsamında belirtilen koşullar çerçevesinde kullanılmalıdır. Hiçbir şekilde site ve içeriğinin tamamı veya bir bölümü, Kullanım Şartları yerine getirilmeden özel izin alınmadan kopyalanamaz, dağıtılamaz, yeniden yayınlanamaz, çoğaltılamaz veya başka bir ortamda kullanılamaz