Gillette Fenomen Blogger projesi – SPAKSU™ Blog [fdx-switch-link]

Gillette Fenomen Blogger projesi

Bloglar zaman geçtikçe önem kazanıyorlar bu nedenlede bir çok yeni projeler ortaya çıkıyor. Bunlardan biriside Fenomen Blogger. 17 Eylül’de Gillette firması seçtiği 150 popüler blog yazarına içeriğinde isim soyisim ve adresinizi isteyen bir mail göndermiş. Maile cevap gönderen blog yazarlarına aradan fazla zaman geçmeden “Gillette Fusion Power Phenom” isimli 5 bıçaklı traş bıçağı evlerine gönderildi.

Belli bir süre içinde bu blog yazarları sitelerinde kişisel olarak içinde traş bıçağınında bulunacağı bir paylaşım yaptılar. Yapılan paylaşımlardan 10 tane blog yazarı seçilecek veprojeye katılan tüm blog yazarlarının sıralama yaparak birinciyi seçmeleri istenecek. Ve birinc MAC bilgisayar sahibi olacak. Daha fazla ayrıntı için attaki adrese tıklayın. Bilginiz olsun o seçilen 150 popüler blog yazarları içinde ben yokum.

http://fenomenblogger.blogspot.com/

Bi Yanıt Bırak:

E-posta hesabınız yayınlanmayacak.

© 2006-2023 Tüm hakları Spaksu Markasına aittir.
Bu site ve içeriği, Kullanım Kuralları kapsamında belirtilen koşullar çerçevesinde kullanılmalıdır. Hiçbir şekilde site ve içeriğinin tamamı veya bir bölümü, Kullanım Şartları yerine getirilmeden özel izin alınmadan kopyalanamaz, dağıtılamaz, yeniden yayınlanamaz, çoğaltılamaz veya başka bir ortamda kullanılamaz