Geziyorum.net bağışlarınızı bekliyor – SPAKSU™ Blog [fdx-switch-link]

Geziyorum.net bağışlarınızı bekliyor

Geziyorum.net sitesinin sahibi Emre abimizin Adım Adım Oluşumu (AA) ile beraber koşulara katılıyor. Koşarken aynı zamanda  Türkiye Omurilik Felçliler Derneği adına bağışlar topluyor. Toplanan bağışlar sayesindeyürüyemeyen ve koşamayan insanlar için akülü tekerlekli sandalyeler temin ediliyor. Bana şahsen gönderdiği bir mailinde bundan bahseden Emre abimize gönlümden koptuğu kadarıyla yardımımı gönderdim ve siz değerli ziyaretçilerimin de bir nebze katkıda bulunmasını rica ediyorum. Gerekli bilgiler yazının devamında mevcuttur. Teşekkürler.

Ana “sponsor” olarak, Emre beyin adına Türkiye Omurilik Felçliler Derneğine bağışta bulunabilirsiniz.  5 – 10 – 20 – 50 – 100 – 500TL …  miktarı farketmeyecektir. Sadece gönlünüzden kopan bir bağış. Ne kadar çok kişiye ulaşırsak o kadar iyi. Unutmadan ve araya başka işler girmeden, 5 dakikanızı ayırarak bankanızdan aşağıdaki hesaba bir havale/eft yapın.

Yaptığınız bağışlar doğrudan Türkiye Omurilik Felçliler Derneğine yapılır bu nedenle bir sıkıntınz olmasın ancak, yapacağınız banka havalesinde “açıklama kısmını” sakın unutmayın, ki gerekli takipleri Emre bey  yapabilsin. Şirket veya kurumunuz adına bağış yaparsanız, bir bölümünü vergiden düşürebiliyormuşsunuz.

Banka: T.C. Ziraat Bankası

Şube: Ataköy Atrium Şubesi, Şb. Kodu: 01672 Hesap No: 113660555006

Alıcı Adı:TürkiyeOmurilik Felçlileri Derneği – TOFD

AÇIKLAMA: “AAO, EMRE TOK, Kendi Adınız

YTL hesap Iban nosu: TR750001001672113660555006

EUR hesap Iban nosu: TR530001001672113660555014

İlgili Bağlantılar:

http://www.geziyorum.net/bagislariniz-yerini-buldu/
http://www.geziyorum.net/runantalya-2008/
http://www.geziyorum.net/avrasya-maraton-bitti/
http://www.geziyorum.net/avrasya_maratonu_bagis/
http://www.geziyorum.net/avrasya-maratonu-ve-adimadimorg/

Bi Yanıt Bırak:

E-posta hesabınız yayınlanmayacak.

© 2006-2023 Tüm hakları Spaksu Markasına aittir.
Bu site ve içeriği, Kullanım Kuralları kapsamında belirtilen koşullar çerçevesinde kullanılmalıdır. Hiçbir şekilde site ve içeriğinin tamamı veya bir bölümü, Kullanım Şartları yerine getirilmeden özel izin alınmadan kopyalanamaz, dağıtılamaz, yeniden yayınlanamaz, çoğaltılamaz veya başka bir ortamda kullanılamaz