Bir Lezzet Yolculuğuna “Uçur Beni Pegasus” – SPAKSU™ Blog [fdx-switch-link]

Bir Lezzet Yolculuğuna “Uçur Beni Pegasus”

Pegasus’tan uçak bileti alan bir misafir, yalnızca gitmek istediği şehre doğru değil aynı zamanda bir lezzet yolculuğuna da çıkmış oluyor. Uçuştan 48 saat öncesine kadar 20 farklı menü arasında, karidesten sushi’ye kadar farklı seçeneklere sahip olan Pegasus misafirleri, artık Türkiye’nin en ünlü şeflerinden Arda Türkmen’in özel tarifleriyle yapılmış birbirinden lezzetli tatları da Pegasus deneyiminin bir parçası haline getiriyor. Böylece “Uçur Beni Pegasus” aynı zamanda bir lezzet yolculuğunu da ifade etmiş oluyor.

İkram servislerini Turkish DO&CO ile geliştiren Pegasus Hava Yolları, geniş ürün yelpazesine sahip Pegasus Cafe menüsüne Arda Türkmen’in tariflerini de ekledi. Bir yıl boyunca dört farklı lezzetle devam edecek olan bu lezzet yolculuğu öncelikle Arda Türkmen’in özel tarifi olan Elmalı Tarçınlı Kek ile başladı. Misafirlerden gelen geri bildirim ve memnuniyete göre menüye biskotti, fıstıklı kurabiye ve ıspanaklı muffin gibi farklı seçenekler eklenecek ve Pegasus’la geçirilen seyahatler, ünlü şefin tarifleri ile birer lezzet şölenine dönüşecek. Yani Pegasus sizi bir lezzet yolculuğuna uçuracak.

Pegasus’un renkli dünyasına davet…

Pegasus, sosyal mecralarda sahip olduğu takipçi kitlesini yalnızca bulunmaz birer fırsata dönüşen ucuz uçak bileti kampanyalarıyla yakalamadı. Aynı zamanda misafirine ne kadar değer verdiğini, Pegasus’la yapılan seyahatlerin ne kadar özel ve anlamlı olduğunu yaptığı çalışmalarla gösterdi ve daha önce hayatından hiç uçak seyahati yapmamış insanlar tarafından da takip edilmeyi başardı. “Low cost” modeli Türkiye’de havacılık sektöründe yeni bir devri başlattı ve kaliteli hizmetin uygun fiyata da satın alınabileceği gerçeğini ispatladı. Bir uçak seyahatinin aslında mecburiyet olmayan ekstra hizmetlerini ham hizmet bedelinden düşerek, insanlara istedikleri nitelikte bir seyahat tasarlama ve buna göre bir bedel ödeme imkanı sundu. Pegasus’un bu iş modeli, insanları kullanmadıkları hizmetin bedelini ödeme yükünden kurtardığı gibi Pegasus’u çok daha renkli ve çok daha esnek bir marka haline getirdi. Uçur Beni Pegasus, Pegasus’un renkli yüzünü yansıtan en önemli cümle. Yolculuk içinizde hiç farkına varmadığınız duyguların harekete geçmesini, kendinizi ve sizin dışında kalan dünyaları daha iyi tanımanızı sağlar. Bir sırt çantasıyla çıkacağınız hafta sonu seyahatinizden hiç ummadık anılarla dönmeniz mümkün. Bu hazzı yaşamak için siz de “keşke” demek yerine “Uçur Beni Pegasus” demeyi tercih edin!

[alert style=”grey”]Spaksu Blog “Bülten” Kategorisi hakkında; Bu kategoride yayınlanan tüm yayınlar Basın bülteni niteliğinde tarafımıza ulaştırılan yazılardır. Spaksu Blog bu yazıları hiç bir değişiklik yapmadan yayınlamaktadır. Okurlarımızın bilgisine arz edilir.[/alert]

 

Bi Yanıt Bırak:

E-posta hesabınız yayınlanmayacak.

© 2006-2023 Tüm hakları Spaksu Markasına aittir.
Bu site ve içeriği, Kullanım Kuralları kapsamında belirtilen koşullar çerçevesinde kullanılmalıdır. Hiçbir şekilde site ve içeriğinin tamamı veya bir bölümü, Kullanım Şartları yerine getirilmeden özel izin alınmadan kopyalanamaz, dağıtılamaz, yeniden yayınlanamaz, çoğaltılamaz veya başka bir ortamda kullanılamaz