Türk bloglarından inciler serisi (Mart 2010) – SPAKSU™ Blog [fdx-switch-link]

Türk bloglarından inciler serisi (Mart 2010)

Türk bloglarından inciler serisi devam ediyor. Bu ay sizlere kişisel yazıları ile öne çıkan, yazdıkları ile takip edilen, çok okunan, sosyal performanslarını geliştirerek (ve geliştirmeye devam eden) bir çok kişi tarafından tanınan kişilerin bloglarını ele alacağız.

01 – Beyn.org (bağlantı);

Kendisini bizzat tanıdığım değerli arkadaşım Barış Ünver’in kişisel blogudur.  Bu blogu kusaca tanıtmak gerekseydi, gereken tek cümle “Barış Ünver’in hayatının arşivi” diyebiliriz. Bu blogta Barış arkadaşımızın günlük olarak ne yaptıklarını, neler düşündüklerini ve güncel olaylar hakkındaki yorumlarını bulabileceksiniz. 2006 yılında yayın hayatına başlayan ve eksiksiz bir şekilde devam eden beyn.org blogunun kesinlikle takip ve taktir edilmesi gerekiyor.

02 – Burak Budak (bağlantı);

2007 yılında yayın hayatına başlayan Burak Budak arkadaşımızın blogudur. Kişisel olarak tecrübe ettiği olaylar hakkında yorumlarını paylaşan Burak, özgün içeriği ile kaliteli ve takip edilmesi gereken bir blogdur.

03 – Ahmet Soybelli (bağlantı);

Daha ziyade internet teknolojisi ve internet projeleri (girişimleri) ile ilgili yazılar yazan Ahmet Soybelli’nin blogudur. Genel kategoride ise güncel olaylara kendi bakış açısı ile yorumlarını belirtir, Seo hakkında da bilgiler mevcuttur. İnternet girişimlerini takip eden kişilerin girmek isteyebileceği bir blogdur.

04 – Seval Ünver (bağlantı);

Bizzat tanıdığım değerli arkadaşlarımdan Seval Ünver’in kişisel blogudur. Pardus, Java ve Linux hayranı bir bayandır kendisi. Eskiden Javacı Kız isimli blogun sahibidir. Aynı zamanda Özgürlük İçin sitesinde de yazıları mevcuttur. Linux, Pardus ve Java konusunda bilgi edinmek isteyen ve Seval’in diğer düşüncelerini, yazılarını takip etmek isteyen kişilerin takip etmesi gereken bir blog.

05 – Berkan Karadağ (bağlantı);

Kişisel yorumları ile genel konulara renk katan, Her türlü kategoride yazılar yazan Berkan Karadağ’ın özgün içerikli bir blogudur.

7 yorumlar On Türk bloglarından inciler serisi (Mart 2010)

Bi Yanıt Bırak:

E-posta hesabınız yayınlanmayacak.

© 2006-2023 Tüm hakları Spaksu Markasına aittir.
Bu site ve içeriği, Kullanım Kuralları kapsamında belirtilen koşullar çerçevesinde kullanılmalıdır. Hiçbir şekilde site ve içeriğinin tamamı veya bir bölümü, Kullanım Şartları yerine getirilmeden özel izin alınmadan kopyalanamaz, dağıtılamaz, yeniden yayınlanamaz, çoğaltılamaz veya başka bir ortamda kullanılamaz