Google Play ikonu tarzında sevimli Google ikon tasarımları – SPAKSU™ Blog [fdx-switch-link]

Google Play ikonu tarzında sevimli Google ikon tasarımları

Bazen var olan ancak (bana göre) eski kalan ikon tasarımlarını yeni nesil tasarım trendleri ile birleştirerek yeniden tasarlamak hoşuma giden bir hobimdir. Bu nedenle Google Drive’ın dökümanlar hizmetinde yer alan docs, sheets, slides ve forms ikonları ile, Inbox, Google allo ve Google duo uygulamalarının ikon çalışmalarını biraz daha sevimli hale getirmek ve Google Play’in yeni ikon tarzı ile birleştirerek bu sevimli ikon çalışmalarını hazırladım.

Altta Google Play serisi orjinal ikon tasarımlarını görebilirsiniz.

Devamında ise solda şuanda kullanılan orjinal ikonlar ve sağında tasarladığım sevimli ikon tasarımlarını görebilirsiniz.

1 yorumlar On Google Play ikonu tarzında sevimli Google ikon tasarımları

  • Google her anlamıyla mükemmel bir site. Hem amacı, hem görseller, hem de insanlara ilham vermesi olarak çok güzel bir site. Görsel olarak Google’ı andıran ya da Google’a yönelik böyle çalışmalar da beni hep etkilenmiştir.

Bi Yanıt Bırak:

E-posta hesabınız yayınlanmayacak.

© 2006-2023 Tüm hakları Spaksu Markasına aittir.
Bu site ve içeriği, Kullanım Kuralları kapsamında belirtilen koşullar çerçevesinde kullanılmalıdır. Hiçbir şekilde site ve içeriğinin tamamı veya bir bölümü, Kullanım Şartları yerine getirilmeden özel izin alınmadan kopyalanamaz, dağıtılamaz, yeniden yayınlanamaz, çoğaltılamaz veya başka bir ortamda kullanılamaz