Dribbble sitesinin yeni portföy yayınlama özelliği Playbook – SPAKSU™ Blog [fdx-switch-link]

Dribbble sitesinin yeni portföy yayınlama özelliği Playbook

Tasarımcıların hazırladıkları grafik çalışmalarını yayınladıkları platform olan Dribbble, tasarımcıların çok işine yarayacak yeni özelliği Playbook‘u duyurdu. Playbook, Dribbble üzerinde yayınladığımız çalışmaları dribbble alt-alanadı veya kendi alanadınız üzerinden gösterebileceğimiz bir özelleştirilebilen bir sayfadır.

Şuan için sadece Dribbble Pro üyesi olan kişilere deneyimleyebilmeleri adına ücretsiz olarak sunuyor ancak ilerleyen zamanlarda Playbook ücretli bir hizmet olacaktır.

Bu özelliği biz tasarımcılar için önemli yapan bölümü ek bir hosting masrafı olmadan domain + dribbble playbook ücreti ile çalışmalarımızı özelleştirilebilen yayınlama seçenekleri ile reklamsız şekilde yayınlayabilmek diyebilirim. Tabiki ne olursa olsun hiçbir şey özgün bir portföyün yerini tutmaz.

Pro üyesi olduğum için şimdilik ücretsiz deneyimlediğim Playbook sayfamı alttaki adresten incelebilirsiniz.

 http://spaksu.dribbble.com

2 yorumlar On Dribbble sitesinin yeni portföy yayınlama özelliği Playbook

Bi Yanıt Bırak:

E-posta hesabınız yayınlanmayacak.

© 2006-2023 Tüm hakları Spaksu Markasına aittir.
Bu site ve içeriği, Kullanım Kuralları kapsamında belirtilen koşullar çerçevesinde kullanılmalıdır. Hiçbir şekilde site ve içeriğinin tamamı veya bir bölümü, Kullanım Şartları yerine getirilmeden özel izin alınmadan kopyalanamaz, dağıtılamaz, yeniden yayınlanamaz, çoğaltılamaz veya başka bir ortamda kullanılamaz