Bazı reklam bağlantılı yorumları neden kabul ediyorum? – SPAKSU™ Blog [fdx-switch-link]

Bazı reklam bağlantılı yorumları neden kabul ediyorum?

Muhtemelen sizin blogunuza da bu tarz reklam isimleri kullanan kişiler yorum bırakıyordur. Şahsen kendini akıllı sanıp yorumun içerisine gizli şekilde bağlantı koyup konu ile alakasız yorumları kesinlikle kabul etmem. Ancak öyle yorumlar var ki evet amcam reklam isim koymuş ve kendi sitesinin bağlantısını da web sitesi kısmına eklemiş ama yorum yaptığı konuyu da okumuş anlamış ve ona göre de yorum yapmış. İşte ismi ya da web sitesi (ahlak dışı siteler hariç) ne olursa olsun bu tip yorumları yazdığım yazıyı okudukları için kabul ediyorum. smile Ve evet reklamın iyisi de kötüsü de vardır.

İşte örnek reklamlar;

reklaminiyisi2

2 yorumlar On Bazı reklam bağlantılı yorumları neden kabul ediyorum?

  • Olaya hiç bu açıdan bakmamıştım. Haklılık payınız olabilir ama genelde bu tür yorumları her durumda samimiyetsiz buluyorum. Belki kestirip atıyorum ama normal sırf yorum atmak için yorum atan kişiyle bu tür kişileri bence ayrı tutmak lazım.

Bi Yanıt Bırak:

E-posta hesabınız yayınlanmayacak.

© 2006-2023 Tüm hakları Spaksu Markasına aittir.
Bu site ve içeriği, Kullanım Kuralları kapsamında belirtilen koşullar çerçevesinde kullanılmalıdır. Hiçbir şekilde site ve içeriğinin tamamı veya bir bölümü, Kullanım Şartları yerine getirilmeden özel izin alınmadan kopyalanamaz, dağıtılamaz, yeniden yayınlanamaz, çoğaltılamaz veya başka bir ortamda kullanılamaz