Spaksu Blog’da yeni sezon başlıyor – SPAKSU™ Blog [fdx-switch-link]

Spaksu Blog’da yeni sezon başlıyor

Merhabalar, uzun zamandır blog ile yeterince zaman bulamadığım için pek ilgilenemiyorum ancak yavaş yavaş aktiviteyi yeniden arttırarak blog’a düzen getirmek istiyorum. Yeni aktivitelerde neler yapabilirim bunlardan size bahsetmek istiyorum.

Cep telefonumu değiştirdim ved Android 4.0 ICS işletim sistemine sahip Samsung Galaxy Nexus satın aldım. Bu yüzden blogumda Nexus ile ilgili paylaşımlarım ve bol bol (özellikle kullandığım) android uygulama tanıtımlarına yer vereceğim. Yine bazı firmalardan gelen inceleme cihazları hakkında yazılar yazacağım. Biraz daha kişisel düzeyde paylaşımlara yer verebilirim sonuçta bu bir kurumsal blog değil kişisel bir blog. Tasarım kategorilerindeki paylaşımlarım devam edecek ayrıca kendi çalışmalarıma da blogda yer vermeyi planlıyorum. Mailime gelen bültenlerden kurum bilgilerinin reklamlarını yapmayan ve kullanıcıların işine yarayabilecek bilgiler içeren bültenleri yayınlamaya devam edeceğim.

Çoğunlukla blog yazarlarının şikayet ettiği durumdur zaman ve yazacak birşey bulamamak. Umarım bu konuyu aşabilip enazından küçükte olsa yeni şeyler bulup sizlerle paylaşabileceğim. Bu konuda bilgilendirme yapmak istedim. Umarım yep yeni işinize yarayabilecek paylaşımları yapar ve size faydalı olabilirim. Şimdiden herkese iyi okumalar. : )

4 yorumlar On Spaksu Blog’da yeni sezon başlıyor

Bi Yanıt Bırak:

E-posta hesabınız yayınlanmayacak.

© 2006-2023 Tüm hakları Spaksu Markasına aittir.
Bu site ve içeriği, Kullanım Kuralları kapsamında belirtilen koşullar çerçevesinde kullanılmalıdır. Hiçbir şekilde site ve içeriğinin tamamı veya bir bölümü, Kullanım Şartları yerine getirilmeden özel izin alınmadan kopyalanamaz, dağıtılamaz, yeniden yayınlanamaz, çoğaltılamaz veya başka bir ortamda kullanılamaz