Sanalika – Sanal eğlence merkezi – SPAKSU™ Blog [fdx-switch-link]

Sanalika – Sanal eğlence merkezi

Gün geçtikçe gelişen internet ortamında daha güzel interaktif siteler bulmak mümkün. Bunlardan birini size tanıtmak istedim. İsmi Sanalika olan sitemiz eğlence türünde interaktif bir sosyal ortam. Sanal ortamda kendinize bir karakter oluşturarak arkadaşlarınızla online oyunlar oynayabileceğiniz yeni arkadaş edinebileceğiniz bir ortam sunulmuş. Oyunlarda tek kişilik atarı benzeri oyunların haricinde okey , tavla ve bilardo gibi çoklu oyunlarda mevcut. Bence çok güzel bir sistem oluşmuş ve daha da geliştirilebilir. Yazının devamında Sanalika sisteminden bazı ekran görüntülerini bulabilirsiniz. Unutmadan sistem tamamen ücretsiz.

24 yorumlar On Sanalika – Sanal eğlence merkezi

  • bence çok iyi bir site çok güzel bir oyun sık sık girip oynuyorum

  • acayip güzel bir oyun mükemmel bayıldımda disko niye açılmadı

  • dilara ilk başta gogleye sanalika yazsonra üste gelene tıklaordan eğlenceye katıl de üye ol girebilirsin ok

  • tamam anladım. bu oyun şu an ücretsiz. ama daha sonra ücretli olacak mı? eğer olursa kaydımızı silebilir miyiz? bide benim internetim sınırlı, çok kota doldurur mu?

Yoruma Kapalı

© 2006-2023 Tüm hakları Spaksu Markasına aittir.
Bu site ve içeriği, Kullanım Kuralları kapsamında belirtilen koşullar çerçevesinde kullanılmalıdır. Hiçbir şekilde site ve içeriğinin tamamı veya bir bölümü, Kullanım Şartları yerine getirilmeden özel izin alınmadan kopyalanamaz, dağıtılamaz, yeniden yayınlanamaz, çoğaltılamaz veya başka bir ortamda kullanılamaz