Kullanıcılarına değer veren firma : @Yemeksepeti – SPAKSU™ Blog [fdx-switch-link]

Kullanıcılarına değer veren firma : @Yemeksepeti

Firmaların sosyal ortamlarda veya kendi sitelerinde aldığı soruları cevaplamaları konusunda biraz daha çalışmaları gerektiği konusunda sanırım herkes benimle hemfikirdir. Burada soru kelimesinin altını çizdim çünkü bir şeyi merak edersiniz, bir konuda sıkıntınızı iletirsiniz veya önerinizi iletirsiniz ve beklentinizin karşılanmasını beklersiniz. Fakat bir firma var ki beklentisiz yaptığınız yorumlarınıza sorduğunuz soru kadar değer verir. Bahsettiğim firma Yemeksepeti’dir. Bunu arkadaşlarımla konuşurken duymuştum lakin geçen gün kendim yaşadığım için dile getirmek istedim.

Bir süredir sorun yaşadığım, beğenmediğim bir yemek firmasına Yemeksepeti’nde olumsuz yorum yaparak düşük puan vermiştim. Ertesi gün ise Yemeksepeti’nden firma ile görüşüldüğüne dair mail aldım ve sorununuzu daha açıkça belirtirseniz daha net yardımcı oluruz şeklinde ek olarak birde metin yazılmış. Sorunumu bir kez daha detaylıca anlattım ve maile cevap yazdım.

Aynı gün geri dönüş yapıldı. Bu durum birçok firmanın yapmadığı basit ancak kullanıcılar için çok değerli bir hizmettir. Ve bu sayede Yemeksepeti kullanıcıları siteden ve verdikleri hizmetten oldukça memnun durumda. Bu yazı ile kendilerine Teşekkür etmek istiyorum ve bu şekilde devam etmelerini diliyorum.

Teşekkürler Yemeksepeti smile

3 yorumlar On Kullanıcılarına değer veren firma : @Yemeksepeti

Bi Yanıt Bırak:

E-posta hesabınız yayınlanmayacak.

© 2006-2023 Tüm hakları Spaksu Markasına aittir.
Bu site ve içeriği, Kullanım Kuralları kapsamında belirtilen koşullar çerçevesinde kullanılmalıdır. Hiçbir şekilde site ve içeriğinin tamamı veya bir bölümü, Kullanım Şartları yerine getirilmeden özel izin alınmadan kopyalanamaz, dağıtılamaz, yeniden yayınlanamaz, çoğaltılamaz veya başka bir ortamda kullanılamaz