@indir_com mobil uygulama yarışması 2016 hızlı başladı! – SPAKSU™ Blog [fdx-switch-link]

@indir_com mobil uygulama yarışması 2016 hızlı başladı!

indir.com tarafından 2014 ve 2015 yıllarında düzenlenen ve gelenek haline gelen “indir.com Mobil Uygulama Yarışması 2016” katılım süreci 1 Ocak 2016 tarihi itibariyle başladı. Mobil geliştiricilere ve Mobil eko-sisteme destek vermek amacıyla düzenlenen yarışmaya, 7’den 70’e tüm mobil geliştiriciler, kendi geliştirdikleri ve 2016 yılı içerisinde uygulama marketlerde yayımlanmış özgün uygulamaları ile katılabilirler.

Katılımcıların projelerini daha geniş kitlelere tanıtabilecekleri ve hayata geçirebilecekleri yarışmada, finale kalarak ilk 3’e giren adayları birbirinden değerli ödüller bekliyor.

İşte Kesinleşen O Ödüller!

Kesinleşen ödüller aşağıdaki gibidir. Diğer ödüllerin neler olacağı ise ilerleyen günlerde indir.com tarafından duyurulacaktır.

Birinci olan yarışmacıya;

 • 1 hafta Silikon Vadisi tatili (San Francisco)
 • com’dan 5000 TL değerinde ASO hizmeti
 • com’dan 5.000TL değerinde reklam
 • Sadece herkese açık olan yarışma kazananına verilecek olan; CRM Medya’dan 5000TL değerinde Google Adwords reklam hizmeti
 • API Plug’dan 1 Yıllık Large Paket

İkinci olan yarışmacıya;

 • Antalya’da 1 hafta tatil
 • com’dan 2.500TL değerinde uygulamanın tanıtımı
 • Sadece herkese açık olan yarışma kazananına verilecek olan; CRM Medya’dan 2500TL değerinde Google Adwords reklam hizmeti
 • API Plug’dan 1 Yıllık Large Paket…

Üçüncü olan yarışmacıya;

 • Antalya’da 3 gün tatil
 • com’dan 1.000TL değerinde uygulamanın tanıtımı
 • API Plug’dan 1 Yıllık Large Paket…

Katılım Süreci!

Herkesin katılımına açık olan “indir.com Mobil Uygulama Yarışması 2016” katılım süreci 1 Ocak 2016 tarihinde başladı. Son başvuru tarihi ise; 28 Nisan 2016. Bu tarihe kadar bireysel veya en fazla 3 kişilik ekipten oluşan tüm geliştiriciler 2016 yılı içerisinde yayımlanan özgün uygulamaları ile başvuru yapabilirler.

Katılım süreci tamamlandıktan sonra yarışmaya katılmaya hak kazanan uygulamalar, indir.com tarafından tanıtılacak ve 30 Nisan 2016 tarihinde “Halk Oylaması”na sunulacak. Halk oylaması sonucunda en çok oyu alarak ilk 10’a giren uygulamalar, 7 Mayıs 2016 tarihinde, kendi alanlarında uzman, birbirinden değerli jüri üyelerinin değerlendirmesine sunulacak. Jüri değerlendirmesinin sonucunda ilk 3’e girerek kazanan uygulamalar belli olacak.

Ödül Töreni!

7’den 70’e herkesin katılımına açık olan “indir.com Mobil Uygulama Yarışması 2016” ödül töreni, 14 Mayıs 2016 tarihinde indir.com tarafından bu yıl ikincisi düzenlenecek olan “Mobil Etkinlik” kapsamında, İstanbul Bahçeşehir Üniversitesi’nde gerçekleştirilecektir.

Detaylı bilgi ve başvuru için; indir.com Mobil Uygulama Yarışması şartları ve katılım formu’na tıklayınız.

Bi Yanıt Bırak:

E-posta hesabınız yayınlanmayacak.

© 2006-2023 Tüm hakları Spaksu Markasına aittir.
Bu site ve içeriği, Kullanım Kuralları kapsamında belirtilen koşullar çerçevesinde kullanılmalıdır. Hiçbir şekilde site ve içeriğinin tamamı veya bir bölümü, Kullanım Şartları yerine getirilmeden özel izin alınmadan kopyalanamaz, dağıtılamaz, yeniden yayınlanamaz, çoğaltılamaz veya başka bir ortamda kullanılamaz