Türk Resim Upload Siteleri – SPAKSU™ Blog [fdx-switch-link]

Türk Resim Upload Siteleri

Bir çok kişi internette grafiklerini veya fotograflarını yayınlıyor. Genel olarak yabancı siteler kullanılır mesela imageshack.us sitesi çok kullanılır şahsen ben kullanırım ancak nedense ülkemizde imageshack sitesinden daha iyi imaj yükleme siteleri var. biraz geliştirilse ve alyapı açısından gerekli destek verilse gerçekten dünyaca kullanılır hale gelicek siteler. Fakat bazıları varki diğer fake scriptler kullanılarak yapılmış sitelerden bağımsız olarak kodlanmış ve tasarlanmış Türk siteleridir. Bunlardan bir kaçını tanıtıyım;

Resimsakla.com : Tanıdığım bir tasarım firması Çizgionline tasarımcılarının hazırladığı güzel bir resim saklama sitesi. Tasarım açısından oldukça başarılı olan site üyeliksiz olarak 1 mb’ta kadar olan resimlerinizi boyutundaki 1aydan 4 aya kadar saklıyabiliyor. Üye olduğunuz taktirde boyutunuz 5mb’a ve saklama süreniz ise 12 aya kadar çıkıyor. Kullanabiliceğiniz hızlı basit bir servis.

Resimarsiv.net : Sistem henüz beta aşamasındadır. ilk olarak resim yüklüyorsanız sizden mail adresiniz istenicektir resim yüklendikten sonra size özel bir arşiv alanı oluşturuluyor ve mailinizi aktivite etmeniz isteniyor. Maili aktivite ettikten sonra mail adresini kullanarak istediğiniz miktarda resim yükleyip arşivinizi oluşturmanız sağlanıyor. Sistemin hızlı ve güvenilir olması , tasarımınında orjinal olması ayrı bir güzellik . Sistem kose.gen.tr tarafından hazırlanmıştır. Logosuda tarafımdan hazırlanmıştır.

Resimages.com : Normalde resimlerinizi bilgisayarınızdan yüklersiniz ancak bu sitedeki özellik internette beyendiğiniz herhangi bir resmi kendi kullanımınız için sadece resmin urlsini girerek resimages sitesine taşıyabilirsiniz. Artı yüklediğiniz resmi standart boyutlarda küçülterek yada büyüterek upload etme imkanıda sunuyor. Tasarım ve kullanım açısından kullanışlı bir resim upload sitesidir.

13 yorumlar On Türk Resim Upload Siteleri

Bi Yanıt Bırak:

E-posta hesabınız yayınlanmayacak.

© 2006-2023 Tüm hakları Spaksu Markasına aittir.
Bu site ve içeriği, Kullanım Kuralları kapsamında belirtilen koşullar çerçevesinde kullanılmalıdır. Hiçbir şekilde site ve içeriğinin tamamı veya bir bölümü, Kullanım Şartları yerine getirilmeden özel izin alınmadan kopyalanamaz, dağıtılamaz, yeniden yayınlanamaz, çoğaltılamaz veya başka bir ortamda kullanılamaz