Doğamız için yapılan proje; “Doğa için çal!” – SPAKSU™ Blog [fdx-switch-link]

Doğamız için yapılan proje; “Doğa için çal!”

İnternet ortamında gün geçtikçe bir çok proje ile karşılaşıyoruz. Bu özellike bizim ülkemiz için geçerli. Bir arkadaşımın facebook’da gördüğü ve bana da gösterdiği “Doğa için çal!” projesi çok dikkatimi çekti. Ağaçlar.net projesi olan Doğa için çal! doğa sorunlarını bir müzik ile dile getirip birden çok kişiye bu müzik sayesinde ulaşmayı hedefleyen mükemmel bir proje.

Proje sitesi : http://www.dogaicincal.com/

Mükemmel diyorum çünkü çalınan müzik “Divane aşık gibi” nin yaklaşık 45 müzisyen ve birden fazla müzik türü ile söylenmesi ve ortaya çıkan enfes bir müzik klibi olması. Tüm kalbimle bu projeyi destekliyorum ve okuyucularımdan da bu projeyi takip etmelerini istiyorum. Yazımın devamında hazırlanan müzik klibini dinleyebilirsiniz.

1 yorumlar On Doğamız için yapılan proje; “Doğa için çal!”

Bi Yanıt Bırak:

E-posta hesabınız yayınlanmayacak.

© 2006-2023 Tüm hakları Spaksu Markasına aittir.
Bu site ve içeriği, Kullanım Kuralları kapsamında belirtilen koşullar çerçevesinde kullanılmalıdır. Hiçbir şekilde site ve içeriğinin tamamı veya bir bölümü, Kullanım Şartları yerine getirilmeden özel izin alınmadan kopyalanamaz, dağıtılamaz, yeniden yayınlanamaz, çoğaltılamaz veya başka bir ortamda kullanılamaz