Livestream hacklenmiş olabileceğine dair üyelerini uyardı – SPAKSU™ Blog [fdx-switch-link]

Livestream hacklenmiş olabileceğine dair üyelerini uyardı

Son zamanlarda artan hack olaylarına bir yenisi daha eklendi. Bu sabah canlı video yayın servisi olan Livestream sitesinden aldığım bir mail de veri tabanlarına izinsiz giriş yapıldığını ve isim, mail ve (şifrelenmiş) şifre bilgilerinin çalınmış olabileceğine dair bilgi aldım. Bu nedenle şifrelerin değiştirilmesinin kullanıcı için iyi olacağını söylüyorlar. Eğer livestream hesabınız var ise şifrenizi değiştirmeniz iyi olabilir. Aldığım mailin ingilizce metnini yazının devamında bulabilirsiniz.

livestream_minilogoWe are contacting you because you registered an account on Livestream. We recently discovered that an unauthorized person may have accessed our customer accounts database. While we are still investigating the full scope of the incident, it is possible that some of your account information may have been accessed. This may include name, email address, an encrypted version of your password, and if you provided it to us, date of birth and/or phone number. We do not store credit card or other payment information. We have no indication that the encrypted passwords have been decoded, but in an abundance of caution, we are requiring all users to reset their passwords.

Bi Yanıt Bırak:

E-posta hesabınız yayınlanmayacak.

© 2006-2023 Tüm hakları Spaksu Markasına aittir.
Bu site ve içeriği, Kullanım Kuralları kapsamında belirtilen koşullar çerçevesinde kullanılmalıdır. Hiçbir şekilde site ve içeriğinin tamamı veya bir bölümü, Kullanım Şartları yerine getirilmeden özel izin alınmadan kopyalanamaz, dağıtılamaz, yeniden yayınlanamaz, çoğaltılamaz veya başka bir ortamda kullanılamaz